NASZE USŁUGI

nasze usługi wykonujemy na sprzęcie najwyższej jakości

wyburzanie

cięcie konstrukji

sprzedaż kruszyw

hurtowy handel złomem

prace ziemne

PROFESJONALIZM

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, najnowocześniejszym maszynom oraz zaawansowanej technologii stosowanej w naszej firmie, gwarantujemy profesjonalne wykonywanie świadczonych przez nas usług. Uważamy, że najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientem indywidualnym i małymi firmami, jak też z przedsiębiorstwami i deweloperami.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni pracownicy

Wykwalifikowana kadra zarządzająca, pracownicy ze specjalistycznymi uprawnieniami, inżynierowie z odpowiednimi kwalifikacjami oraz inspektorzy BHP są gwarancją sukcesu. Uważamy, że ciągły rozwój i samodoskonalenie w naszej branży jest bardzo ważne, dlatego wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji. Stale monitorujemy rynek i dobieramy dla naszego zespołu szkolenia oraz kursy, pozwalające podnosić nasze umiejętności.

Nasze usługi wykonujemy na sprzęcie najwyższej jakości

Przy doborze specjalistycznych maszyn pomagają nam przodujące na rynku firmy. Odbywamy spotkania z ich przedstawicielami, aby uzyskiwać informację o najlepszych dostępnych na rynku maszynach. Uczestniczymy również w wydarzeniach branżowych, na których prezentowany jest sprzęt budowlany, a także omawiane są dostępne technologie. Wszystko po to, abyśmy mogli świadczyć naszym Kontrahentom najnowocześniejsze, dostępne rozwiązania. , na których prezentowane są sprzęty budowlane, a także omawiane są dostępne technologie.

W kwestii podejścia do klienta cechuje nas duża elastyczność. Każdy z naszych Kontrahentów ma inne potrzeby, a my staramy się im wszystkim sprostać. Jesteśmy zawsze otwarci na negocjacje oraz dialog,  dzięki nim możemy przedstawić najbardziej korzystną ofertę. Nasze usługi skierowane są zarówno do przedsiębiorstw, deweloperów, jak i do małych firm, a także klientów indywidualnych. Szeroki zakres wykonywanych przez nas  prac pozwala nam kompleksowo zająć się danym zagadnieniem, a przez to przedstawić Państwu konkurencyjne ceny. Nasza rzetelność i solidność sprawiają, że jesteśmy dla Państwa idealnym partnerem w realizacji inwestycji zarówno krótko-, jak i długoterminowych.